Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44172
Stary 01.05.2011, 12:01
Pozyskanie Meliksona,Pareiki i Genkova ,to wzmocnienia ,ale jednoczesnie klub nie zadbał o uzupelnienie defensywy . Po tym jak wypadl Bunoza ,mamy 4 obrońców z czego Paljic pokazuje ,że sie nie nadaje do gry na lewej obronie , a Jaliens ,po którym sie wszyscy spodziewali najwiecej ,gra bardzo przecietnie. W przypadku jakiegos urazu ,zostaje nam do dyspozycji: Branco,Kowalski lub Burliga Pytanie jest czy tak powinna wygladac kadra,jesli chodzi o obroncow, kandydata na Mistrza Polski ?

Druga sprawa ,jest taka ze mamy 1 napastnika w skladzie .Sciagniecie spowrtoem Zurawskiego to nieporozumienie,a jak Rios za slaby ,to mogli go zwolnic z wypozyczenia zima i sciagnac kogos nowego.

Reasumujac polityka transferowa wyglada tak ,że mamy 4 obroncow i 1 napastnika...
Odpowiedz cytując