|
30.06.2011
Bonin
Plizga
Wróbel
Kupisz
dać ich na rok jak się sprawdzą to przedłużyć, jak dla mnie wartościowi zmiennicy, Kupisza ewentualnie na dłużej
i trochę z innej beczki
Robak z Marianem spadli do drugiej tureckiej, wyciągnąć Robaka
Micanski stracił sezon w Bundeslidze, wypożyczyć na rok z prawem pierwokupu
spytać o Pawła B. czy dalej chce odcinać kebaby w Turcji (żeby błąd z Żurawiem nie został powtórzony, trzeba było go brać od razu po Celticu)
ściągnąć kogoś pokroju Genkova/Sebo w każdym razie z międzynarodowym doświadczeniem
edit:
tych Holendrów brać z pocałowaniem ręki
|