E tam, przecież Maskaant powiedział że Wisła jest w formie.
I jaka była mina Maskaanta po meczu? prosiłbym o odp. jednego z tych co jebali w temacie ekstraklasy z innych trenerów. "Mina Macusia bezcenna" a Maskaanta jaka była?

Niech Roberto chociaż to MP zdobędzie bo o LM nie ma co myśleć, wszak otwarcie powiedział i kibicom jak i i zawodnikom że nie awansujemy. Tak, tak, gdyby miał do dyspozycji 11 Messów i Ronaldów to może
oczywiście MP to też daleka droga, ledwo tydzień temu pewny mistrz, teraz trzeba usprawiedliwić trenera pisząc o sukcesie jak zajmiemy 3 miejsce, ups, wystarczyłby Kosowski do MP, nie od dziś wiemy że to nie poprzedni trener zdobył dwa MP tylko Kosowski.
wywiad w N -sport nie zalatywał przypadkiem złotoustym?