Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3837
Stary 01.05.2011, 11:24
E tam, przecież Maskaant powiedział że Wisła jest w formie.
I jaka była mina Maskaanta po meczu? prosiłbym o odp. jednego z tych co jebali w temacie ekstraklasy z innych trenerów. "Mina Macusia bezcenna" a Maskaanta jaka była?
Niech Roberto chociaż to MP zdobędzie bo o LM nie ma co myśleć, wszak otwarcie powiedział i kibicom jak i i zawodnikom że nie awansujemy. Tak, tak, gdyby miał do dyspozycji 11 Messów i Ronaldów to może
oczywiście MP to też daleka droga, ledwo tydzień temu pewny mistrz, teraz trzeba usprawiedliwić trenera pisząc o sukcesie jak zajmiemy 3 miejsce, ups, wystarczyłby Kosowski do MP, nie od dziś wiemy że to nie poprzedni trener zdobył dwa MP tylko Kosowski.
wywiad w N -sport nie zalatywał przypadkiem złotoustym?
Ostatnio edytowane przez element : 01.05.2011 o godz. 11:41.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując