Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 01.05.2011, 11:08
Małecki przestał strzelać tak jak na początku rundy, Genkowa zabrakło, a Rios i tym bardziej Żuraw nie potrafią zapelnić luki po nim na szpicy i najzwyczajniej brakuje nam .......nięcia z przodu.Przede wszystkim kadra jest za wąska a kogo by trener nie wpuścił z ławki to nic ta osoba nie daje na boisku drużynie. Jak się nam mecz nie układa to bardziej prawdopodobne jest, że nas dobiją kolejnym golem niż to, że my wyciągniemy wynik.

Kirm, Jirsak czy Sobol to nie są zawodnicy, którzy nam dają wymaganą jakość. Mogą coś strzelić jak im przyżre od czasu do czasu pod bramką, lub bedą mieć farta. Ale to nie są piłkarze na nasz poziom. Post wyżej jest całe sedno sprawy, Stan dokonał dobrych wzmocnień, ale to w dalszym ciągu jest za mało by myślec na poważnie o grze w pucharach. Pozostaje mieć nadzieję, że Cupial się nie zniechęci i doprowadzi przebyudowę druzyny do końca.
Ostatnio edytowane przez tofik : 01.05.2011 o godz. 11:10.
..
Odpowiedz cytując