|
Prawda jest taka, że obecnie nie dysponujemy żadną ławką rezerwowych. Do pożegnania na dziś jest połowa zawodników:
Żurawski, Branco, Boukhari, Siwakow, Łobo, Garguła, Rios, - to są zawodnicy mniej lub bardziej nienadający się już do składu. Tak naprawdę w pierwszym składzie mamy tylko kilku zawodników którzy powinni grać w pierwszym składzie: Maor, Pereiko,Mały(ale on naprawdę ma dużo ciężkiej pracy przed sobą tylko jak nauczyć zawodnika podejmować decyzję), Wilk( który nie potrafię zrozumieć czemu siedzi na ławce). Genkov który ostatnio grał nieźle i wygląda na wzmocnienie. A dalej co Kirm, Chavez, Jeliens, Paljic, Sobol, Jirsak. Wszyscy niby coś grają czasem zagrają świetnie a czasem słabo i co tu zrobić. To co Kirm robi ostatnio jest dramatem podejmuje tak beznadziejne decyzje jak Mały. Sobol z każdym meczem coraz słabiej. Mamy tyle dziur w składzie a wy chcecie żebyśmy grali nie wiadomo co... Pozostaje nam wierzyć w dociągnięcie sezonu do końca i kolejna rewolucja. Bo tutaj się inaczej nie da nic budować. W lecie żebyśmy pograli o puchary potrzeba kupić 4-5 zawodników którzy będą wzmocnieniami którzy wbiją się w pierwszy skład.
|