Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11575
Stary 01.05.2011, 10:32
Można iść do buka i postawić dzisiaj w ciemno wygraną Cracovii i Arki. ( zakładając że można pójść do buka i postawić na nich mecz )

Ruch w ostatnich 6 meczach zgromadził 13 punktów czyli na bank teraz dostanie łomot
Lechia wygrała ostatnie 5 spotkań z Arką to na pewno teraz przegra .

Tak poza tym to ta liga nie mieści mi się już w głowie .
Odpowiedz cytując