|
AYALA przy takim rozumowaniu to Ferguson po początkowych sezonach poleciałby z MU.. a teraz jak jest? Najważniejsze jest to jaką wizję przedstawił Bossowi nasz sztab..
Przecież my nawet roku nie gramy w obecnym systemie, w dodatku zrobiono w drużynie burdel sprzedając ilu się wtedy dało.. mamy skład jaki mamy wiadomo że część z nich nie przystosuje się do gry w takim systemie więc po sezonie odpadną, część za słaba jest i też odpadnie. Jeśli porobimy sensowne transfery i ściągniemy kolesi dobrych w naszym systemie gry ( obowiązkowo skrajni obrońcy i napastnik ) to ta gra może szybko okazać się skuteczniejsza..
Bo niestety ale taki Cikos to czasem sie zapuści w przód, nie wróci jest strata i śr obrońca musi robić za 2, a jak wpadnie brama to kogo zjadą? Wiadomo że środkowego, a o bocznym co się zapomniał to mało kto wspomni.
|