Wyświetl pojedynczy post
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#400
Stary 01.05.2011, 10:10
Mariusz Jop: Życzę Wiśle mistrzostwa Polski

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...lski,id,t.html

Rozsądna wypowiedź Jopa. Jeden z fragmentów: Pamiętamy jak grała Wisła na początku sezonu, a jak gra teraz i na którym jest miejscu. Teraz krakowianie przegrali, ale i tak wszystko idzie tutaj we właściwym kierunku.

Też tak sądzę. Porażka boli, ale spokojnie Panowie.
Odpowiedz cytując