Mariusz Jop: Życzę Wiśle mistrzostwa Polski
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...lski,id,t.html
Rozsądna wypowiedź Jopa. Jeden z fragmentów: Pamiętamy jak grała Wisła na początku sezonu, a jak gra teraz i na którym jest miejscu. Teraz krakowianie przegrali, ale i tak wszystko idzie tutaj we właściwym kierunku.
Też tak sądzę. Porażka boli, ale spokojnie Panowie.