Kluvi napisał(a):

|
DAJCIE TEGO CZASU WIĘCEJ!!
|
problem w tym że tego czasu wiele Maaskant nie ma bo za 2 miesiące będą pierwsze mecze z pucharach europejskich a z obecnymi zawodnikami i ich dyspozycją może byc różnie...
Można dyskutowac ile można w 2 miesiące poprawic ?
Nie od dziś wiadomo że mecze w pucharach są dla Pana Cupiała priorytetowe.