|
Boże ludzie ogarnijcie się!! Jakoś na początku sezonu była od razu mowa że jak zajmiemy miejsce w pucharach to będzie sukces. Bo po takim przemeblowaniu na mistrza szans nie ma. Teraz liderujemy, czyli przedsezonowy plan zrealizowany aż nad to a wam KWA mało i stękacie jak stare baby.. Śmiejecie się z pyrlandii jak to balonik sobie zawsze pompowali a okazuje się że spora grupa z was jest nie lepsza ;/
Wreszcie nam drużyna sie zgrała i coś pokazuje, ale widać że trzeba słabe ogniwa wzmocnić, z niektórymi się pożegnać.. Przypuszczam że takie będzie letnie okienko bez względu na wynik..
Na koniec dodam, że wiadomo iz apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale nie zapominajcie jak ta drużyna została zdemolowana w poprzednich okienkach, i na dodatek gra nowym systemem.. DAJCIE TEGO CZASU WIĘCEJ!!
|