|
Tutaj sobie można zawsze humor poprawić. Niedawno można było przeczytać, że Wilk sabotuje narzecz Korony itp - teraz Wilk do 1 składu, Garguła po meczu z Podbeskidziem mógł już pakować manatki, teraz okazuje się, że mógłby zagrać. Sobolewskiego jakiś czas temu nie można było ruszyć, dziś połowa 'kibiców' chciałaby go wyrzucić do ME
Wyluzujcie, w tym sezonie mamy skład z rozsypanki, Ci ludzie nie grali ze sobą wcześniej. Ciężko uwierzyć, że w ogóle jesteśmy na szczycie tabeli, bo przy takiej przebudowie to ciężko by się było dziwić gdybyśmy byli w środku tabeli.
|