Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
g_o_l_d_i
Member
Od: 10.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
18323
01.05.2011, 09:29
dziura w dachu jest na G2 na wysokości balkonu nad wyjściami
jakie załozenie mam - proste
WALCZYĆ I WYGRYWAĆ !!!!
g_o_l_d_i
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do g_o_l_d_i
Znajdź inne posty napisane przez g_o_l_d_i