Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10869
Stary 01.05.2011, 09:18
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Flamengista - nie zgodzę się. Efekt na pewno nie będzie podobny. Czy Rado bardzo odstawał jak go Kulawik wystawiał? Nie. Pisałem w temacie meczowym, więc napiszę i tu - dzięki ambitnej walce chłopaki z ME nie popełniliby co najmniej 90% co Branco popełnił.
Po namyślę stwierdzam, że masz rację. Powinno być: efekt nie będzie gorszy, a jest szansa na lepszy. Branco jest przeraźliwie wolny - on nie tylko wolno biega, ale też ma wolne automatyczne, wyuczone zagrania. Wreszcie wolno myśli, przez co z opóźnieniem reaguje na wydarzenia na boisku.

On ogólnie taki trochę cofnięty jest. Miły chłopak, ciągle uśmiechnięty ale piłkarz z niego żaden. Niech sobie do końca kontraktu pobaluje w krakowskich dyskotekach (przynajmniej lokalna gospodarka odzyska pieniądze, wydane przez Wisłę). Ale trzymać go z dala od kadry meczowej.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując