Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 01.05.2011, 08:41
Wczorajszy mecz pokazał że ładną szybką piłkę nie da się grać w każdych warunkach i mam nadzieje że trener zrobi coś w tym kierunku.Mimo porażki we Wrocławiu od dłuższego czasu był to pierwszy kiepski mecz w naszym wykonaniu, więc chyba komuś strony błoń się pojebały.
Mieliśmy swoje okazje w 1 połowie która jeszcze nie była taka tragiczna, no sorry ale jak się z pół metra nie trafia na bramkę (Kirm 1p/Sivakow2p) to można jedynie na samobója liczyć.

Branco już chyba nie dostanie szansy u nas, co do Żurawia to nigdy jako wysunięty nie grał fajerwerków, on właśnie powinien grać za takim napastnikiem jeśli już dostaje szansę.
Odpowiedz cytując