|
Nie chodzi tylko o mistrza i wyprzedzenie Jagi; jeśli dziś Lechia wygra i potem wygra z nam, to będziemy mieli nad nią 3 (TRZY) punkty przewagi. Patrząc jakie ma do rozegrania mecze Śląsk, to można powiedzieć, że z Lechią po prostu nie wolno przegrać.
|