Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.05.2011, 08:40
Nie chodzi tylko o mistrza i wyprzedzenie Jagi; jeśli dziś Lechia wygra i potem wygra z nam, to będziemy mieli nad nią 3 (TRZY) punkty przewagi. Patrząc jakie ma do rozegrania mecze Śląsk, to można powiedzieć, że z Lechią po prostu nie wolno przegrać.
Odpowiedz cytując