Wyświetl pojedynczy post
Pennywise
Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3826
Stary 01.05.2011, 08:15
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie RM wykonuje swoja pracę równo i to cieszy.
Tak równo,że jak nie było progresu tak dalej nie ma. Od marca gra obronna nie poprawiła się ani deko.
Odpowiedz cytując