Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pennywise
Member
Od: 02.2003
Offline
#
3826
01.05.2011, 08:15
Lukasz
napisał(a):
Jak dla mnie RM wykonuje swoja pracę równo i to cieszy.
Tak równo,że jak nie było progresu tak dalej nie ma. Od marca gra obronna nie poprawiła się ani deko.
Pennywise
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pennywise
Znajdź inne posty napisane przez Pennywise