Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11568
Stary 01.05.2011, 08:07
Po tym co widze to nie zdziwie się jak Śląsk wywalczy puchary.Ten "przegubowiec" naprawde jest skuteczny.Co do nas,cały czas jest przewaga z tym że terminarz może swoje napsuć.Co do PP - dla Legii lepiej jak przegra,innaczej Skorża pewnie jakimś cudem zostanie a drużyna się skompromituje w Europie.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując