|
Po tym co widze to nie zdziwie się jak Śląsk wywalczy puchary.Ten "przegubowiec" naprawde jest skuteczny.Co do nas,cały czas jest przewaga z tym że terminarz może swoje napsuć.Co do PP - dla Legii lepiej jak przegra,innaczej Skorża pewnie jakimś cudem zostanie a drużyna się skompromituje w Europie.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
|