Coś z Lublina:
http://www.youtube.com/watch?v=pDJKETg1zgM
komentarz z yt pod tym kawałkiem pasuje idealnie:
"Dzięki takim ludziom jak oni jestem dumny że jestem z Lublina, Polska ukraina, wschodnia ściana a dla mnie to duma, której nie nigdy nie poznacie "nieważne jaką jesteś osobą ważne że te chwile masz już za sobą"
Warto zwrócić uwagę na koleżkę od 5:01 - moim zdaniem wielka kariera przed nim, postać nr 1 w Lubelskim rapie. Mimo że chłopaki nie kryja sympatii do Motoru to osobiscie bardzo ich szanuję za twórczość, w końcu rap łączy nie dzieli. Się rozpisałem świeżo po melanżu ze Śląskiem

peace