Wyświetl pojedynczy post
obcyTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: brać hajs? || Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1022
Stary 01.05.2011, 07:59
Coś z Lublina:

http://www.youtube.com/watch?v=pDJKETg1zgM

komentarz z yt pod tym kawałkiem pasuje idealnie:

"Dzięki takim ludziom jak oni jestem dumny że jestem z Lublina, Polska ukraina, wschodnia ściana a dla mnie to duma, której nie nigdy nie poznacie "nieważne jaką jesteś osobą ważne że te chwile masz już za sobą"

Warto zwrócić uwagę na koleżkę od 5:01 - moim zdaniem wielka kariera przed nim, postać nr 1 w Lubelskim rapie. Mimo że chłopaki nie kryja sympatii do Motoru to osobiscie bardzo ich szanuję za twórczość, w końcu rap łączy nie dzieli. Się rozpisałem świeżo po melanżu ze Śląskiem peace
KUPIĘ SZALE:

Wielka Wisła
Wasza nienawiść
Grzegórzki Nowe
Lechia On Tour
Reymonta Outlaws
White Star Power
Wisła Pany
Władcy Dolnego Śląska
Legiony Wrocławia
Armia Białej Gwiazdy (na wzór flagi)
osiedlowe Lechii

Odpowiedz cytując