Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 01.05.2011, 07:56
jacula napisał(a):Wyświetl post
dlaczego Masakrant tak żle prowadzi naszą Wisłe ja już nie wiem czy on jest odpowiedni trener dla nas? skoro daje grać Żurawskiemu? powinniśmy poszukać trenera z bundesligi..
Przestań się kompromitować. Widzę, że dwie porażki z rzędu i trener do zwolnienia. Ach Ci Polacy... Wszyscy się śmieją z Wojciechowskiego, a jak widać, to na tym forum paru jego godnych następców się znajdzie.

Niestety ale niby mieliśmy mieć mocną ławkę, a teraz nie ma nawet kim wymienić zawodników z formacji ofensywnej.
Odpowiedz cytując