Temat
:
[24 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:15
Wyświetl pojedynczy post
jacula
Member
Od: 08.2010
Offline
#
388
01.05.2011, 07:27
dlaczego Masakrant tak żle prowadzi naszą Wisłe
ja już nie wiem czy on jest odpowiedni trener dla nas? skoro daje grać Żurawskiemu? powinniśmy poszukać trenera z bundesligi..
jacula
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacula
Znajdź inne posty napisane przez jacula