Wyświetl pojedynczy post
jacula
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#388
Stary 01.05.2011, 07:27
dlaczego Masakrant tak żle prowadzi naszą Wisłe ja już nie wiem czy on jest odpowiedni trener dla nas? skoro daje grać Żurawskiemu? powinniśmy poszukać trenera z bundesligi..
Odpowiedz cytując