to podaj jeszcze jakikolwiek związek miedzy wygraną górnika u nas, a spadkiem cracovii i arki z ligi? chyba, ze to polonia bytom poprosila jage o wygraną, a jaga na to ,ze ok, ale wisla musi przegrac, a wisla na to ze ok, ale .. no wlasnie - ale co? haha
