Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3820
Stary 30.04.2011, 23:01
Nasz trener po raz kolejny ukazał swój geniusz..Przegrywając 1:0 wstawia Siwakowa Uprzedzenie do Garguły czy Riosa musi być na prawdę duże.. Kto wie, moze nawet spora czesc forumowiczów omamiona pieprzeniem Holendra zdązyła uwierzyć, że Guła to kopacz mierny...i bedzie bronic trenera i jego durne wybory. Niech bryluje Siwakow, ktory po raz kolejny nie trafia z 2 metrów w światło bramki, pokazał się też zmiennik Branco, ho ho..Piotrek Brozek to mógł mu buty czyscic, taki asior... poziom okręgówki Panie Maaskant, jak takie piłkarskie zero moze w ogóle nosic koszulkę Wisły?Hę?

Jedyna nadzieja dla Maaskanta to zdrowy Genkow. Być moze Bułgar uratuje mu posade..
Odpowiedz cytując