Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3819
Stary 30.04.2011, 22:56
Cytat:
A co to za różnica, czy by nas rozje...ł 2:0 czy 5:0?
to, że nie stwarzaliśmy prawie żadnego zagrożenia, bo po 50 minucie Jirsak zaczął grać bardzo słabo, stąd multum okazji dla Górnika, Maaskant zareagował i wzmocnił środek, na koniec trzymając Riosa, nie było sensu grac na huraaa z taką obroną, z tyłu zostawał praktycznie sam Chavez, bo Branco nie liczę, bo on w zasadzie stał cały czas. Jaliens też grał praktycznie na środku ataku.
Odpowiedz cytując