Cytat:
|
A co to za różnica, czy by nas rozje...ł 2:0 czy 5:0?
|
to, że nie stwarzaliśmy prawie żadnego zagrożenia, bo po 50 minucie Jirsak zaczął grać bardzo słabo, stąd multum okazji dla Górnika, Maaskant zareagował i wzmocnił środek, na koniec trzymając Riosa, nie było sensu grac na huraaa z taką obroną, z tyłu zostawał praktycznie sam Chavez, bo Branco nie liczę, bo on w zasadzie stał cały czas. Jaliens też grał praktycznie na środku ataku.