Wyświetl pojedynczy post
Gargamel
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3818
Stary 30.04.2011, 22:46
Ale pieprzycie głupoty, gówno sami zrobilibyście i tylko pierdzicie na forum. Jak są wyniki, to wszyscy happy, a jak nie ma to jeździcie po Robercie, ....a! nie ma kasy na transfery, więc jak mogli sprowadzić następnego napastnika. Nikt nie wiedział, że Rios nie wypali i Żuraw będzie grał 1% tego co kiedyś.
Odpowiedz cytując