Wyświetl pojedynczy post
seta
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3817
Stary 30.04.2011, 22:42
Cytat:

Ps: Mam udokumentowane ADHD , DYSLEKCJE, DYSGRAFIE , DYSKocos tam wiec prosze bez pouczajacych komentarzy. TYLKO WISLA - RKC
nie odniosę się do reszty posta nie ma do czego, skomentuję tylko ten kawałek, ty nie masz ADHD DYSLEKSJI Ii całej reszty, jesteś po prostu głupi
Ostatnio edytowane przez seta : 30.04.2011 o godz. 22:45.
Lepiej siedizeć cicho i wyglądać na idiotę, niż powiedzieć jedno słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości.


Odpowiedz cytując