Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11563
Stary 30.04.2011, 22:14
gigant napisał(a):Wyświetl post
Teraz Planktonie, nie zdziwi mnie juz nic, a jak Lechia zobaczy szansę, spodziewam się wszystkiego najgorszego.
No wlasnie mnie tez juz nic nie zdziwi dlatego obstawiam zwyciestwo Wisly


PS Mam nadzieje ze Surmie i Nowakowi urwa głowy i nogi w tym meczu.

swój chłop napisał(a):Wyświetl post
Na zdrowie
Starczy tego lizania sie po fiutach
Trzymajmy kciuki za to, ze Amica kupi od Legii puchar (maja wprawe), sprawa sie rypnie i oba kluby releguje sie do 1 ligi.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując