gigant napisał(a):

|
Teraz Planktonie, nie zdziwi mnie juz nic, a jak Lechia zobaczy szansę, spodziewam się wszystkiego najgorszego.
|
No wlasnie mnie tez juz nic nie zdziwi dlatego obstawiam zwyciestwo Wisly
PS Mam nadzieje ze Surmie i Nowakowi urwa głowy i nogi w tym meczu.
swój chłop napisał(a):

Na zdrowie
|
Starczy tego lizania sie po fiutach

Trzymajmy kciuki za to, ze Amica kupi od Legii puchar (maja wprawe), sprawa sie rypnie i oba kluby releguje sie do 1 ligi.