Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kwaki
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
21801
30.04.2011, 21:43
Ostatnia kolejka jest w niedziele czy jeszcze nie wiadomo kiedy? Tak jest napisane na 90minut.pl i ekstraklasa.org, ale troche dziwne mi sie to wydaje.
Kwaki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kwaki
Znajdź inne posty napisane przez Kwaki