Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#354
Stary 30.04.2011, 21:29
Nie wyobrażam sobie, by zawodnik z numerem 15 mógł jeszcze kiedykolwiek wystąpić w koszulce z Białą Gwiazdą. To był chyba najgorszy indywidualny występ zawodnika Wisły od... no właśnie, kiedy? Już Bunoza w pierwszym meczu potrafił komuś piłkę odebrać. Branco to absolutne dno w każdym tego słowa znaczeniu. Maaskant nie widział tego na treningach? Nie wiedział, kto zaraz będzie grał na murawie?
Jedyny klub w jakim może występować Branco to Cień.
Odpowiedz cytując