|
o bezsensie grania 4-3-3 gdy nie ma Genkowa i o tym, ze mozna byc sprobowac 4-4-2 pisalem w temacie meczowym przed meczem
sorry, ale na granie jednym ustawieniem to sobie moga pozwolic najlepsze druzny na swiecie - my sie raczej musimy ustawiac i dostosowywacv taktyke do rywala (mysle pod kątem pucharów)
patrząc jak nas jechał Górnik czy Podbeskidzie i jak nas jechał Karabach to nic się nie zmieniło od tego czasu
|