Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3815
Stary 30.04.2011, 21:26
o bezsensie grania 4-3-3 gdy nie ma Genkowa i o tym, ze mozna byc sprobowac 4-4-2 pisalem w temacie meczowym przed meczem
sorry, ale na granie jednym ustawieniem to sobie moga pozwolic najlepsze druzny na swiecie - my sie raczej musimy ustawiac i dostosowywacv taktyke do rywala (mysle pod kątem pucharów)
patrząc jak nas jechał Górnik czy Podbeskidzie i jak nas jechał Karabach to nic się nie zmieniło od tego czasu
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując