Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2514
Stary 30.04.2011, 21:18
rav napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem kto dał bana, natomiast Ty nie znasz znaczenia słów, które używasz.
Spartolił - o konkretnej sytuacji - ocena gry, czy jak tam wolisz "pisanie prawdy o tym jak kto gra"
Partacz - epitet, wyzwisko pod adresem piłkarza swojej drużyny.
rav, proszę nie ośmieszaj się, chyba że to był żart lub ktoś Ci się włamał na konto . Jeśli "partacz" jest wyzwiskiem to chyba każdego posta powinnismy zaczynać od "niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja itd .............."

Partaczami w dzisiejszym meczu byli wszyscy piłkarze Wisły.
Odpowiedz cytując