rav napisał(a):

Nie wiem kto dał bana, natomiast Ty nie znasz znaczenia słów, które używasz.
Spartolił - o konkretnej sytuacji - ocena gry, czy jak tam wolisz "pisanie prawdy o tym jak kto gra"
Partacz - epitet, wyzwisko pod adresem piłkarza swojej drużyny.
|
rav, proszę nie ośmieszaj się, chyba że to był żart lub ktoś Ci się włamał na konto . Jeśli "partacz" jest wyzwiskiem to chyba każdego posta powinnismy zaczynać od "niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja itd .............."
Partaczami w dzisiejszym meczu byli wszyscy piłkarze Wisły.