Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11553
Stary 30.04.2011, 21:03
Śląsk, Górnik, Jaga i Lechia (ale to już zależy czy jutro wygra) mają na prawdę realne szanse na mistrza i obiektywnie patrząc (zaznaczam obiektywnie) radziłbym im grać na maksa, bo kto wie co się stanie.
Odpowiedz cytując