Gwiaździsty napisał(a):

|
Czytając pomeczową wypowiedź Maaskanta nasuwa się jedno. Znowu słuchamy słodkiego pierdzenia a'la Maciuś Skorża.
|
Co by nie powiedział, uznałbyś za "słodkie pierdzenie ala Maciuś".
Dariook napisał(a):

|
Niema co sie oszukiwac gosc niema pojecia o zmianach , nosa trenerskiego tez nieposiada. Tez chyba wiekszosc z nas to tak jak ty by to widziala, 4-4-2 nawet juz po przerwie powinien tak zaczac .
|
To forum jest największym zbiorowiskiem niespełnionych trenerów
PS. Nie ma ławki nie ma dobrych zmian.