Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3810
Stary 30.04.2011, 20:39
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Czytając pomeczową wypowiedź Maaskanta nasuwa się jedno. Znowu słuchamy słodkiego pierdzenia a'la Maciuś Skorża.
Co by nie powiedział, uznałbyś za "słodkie pierdzenie ala Maciuś".

Dariook napisał(a):Wyświetl post
Niema co sie oszukiwac gosc niema pojecia o zmianach , nosa trenerskiego tez nieposiada. Tez chyba wiekszosc z nas to tak jak ty by to widziala, 4-4-2 nawet juz po przerwie powinien tak zaczac .
To forum jest największym zbiorowiskiem niespełnionych trenerów

PS. Nie ma ławki nie ma dobrych zmian.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 30.04.2011 o godz. 20:43.
Odpowiedz cytując