kreseq napisał(a):

Dziewczyny sa przezajebiste. Maja kilka sytuacji, bramkarz przeciwnika wyciaga co trzeba i remisu nie ma bo obroncy zagrali jak jakies niewyspane lolki. Autobus wystarczy na KSP
Gratki dla bramkarza, nie, nie tego w rajtuzach.
|
Napinkę zaczynasz? Polonia jednak miała więcej sytuacji niż Wy z Widzewem.
Nie mam wątpliwości że Bogowie Futbolu nie zapomną tej napinki i po wtorkowym finale znowu zapłaczecie
BTW
Nas ukarali za napinkę że niby przerastamy całą ligę i boleśnie sprowadzili na ziemię. Tak nie lubią zarozumialców.