Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
18319
30.04.2011, 20:08
Na sam środek trybuny zacinało? Chyba żartujesz, zresztą było widać kałuże miejscami.
Co do stadionu - czy w ogóle trwają już odbiory? Słyszałem, że nie i że do końca budowy jeszcze co najmniej 3 miesiące...
danpe_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do danpe_
Odwiedź stronę domową użytkownika danpe_!
Znajdź inne posty napisane przez danpe_