Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18319
Stary 30.04.2011, 20:08
Na sam środek trybuny zacinało? Chyba żartujesz, zresztą było widać kałuże miejscami.

Co do stadionu - czy w ogóle trwają już odbiory? Słyszałem, że nie i że do końca budowy jeszcze co najmniej 3 miesiące...
Odpowiedz cytując