Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11542
Stary 30.04.2011, 20:07
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że teoretycznie Wisła może przegrać nawet 3 następne mecze, a Jaga i tak nas może nie przegonić.

Śląsk ma fajny kalendarz, ale biorąc pod uwagę, że dobrze gra z teoretycznie silniejszymi, to ze słabszymi już tak łatwo nie idzie.
teoretycznie to my mozemy przegrac wszystko do konca a i tak zostac mistrzem, tylko co za sens w takich postach?
Odpowiedz cytując