Sędzia napisał(a):

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że teoretycznie Wisła może przegrać nawet 3 następne mecze, a Jaga i tak nas może nie przegonić.
Śląsk ma fajny kalendarz, ale biorąc pod uwagę, że dobrze gra z teoretycznie silniejszymi, to ze słabszymi już tak łatwo nie idzie.
|
teoretycznie to my mozemy przegrac wszystko do konca a i tak zostac mistrzem, tylko co za sens w takich postach?
