Wyświetl pojedynczy post
bunny
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10866
Stary 30.04.2011, 19:45
Trudno się niezgodzic. Jego dzisiejszy występ dosknale potwierził że piłkarz z niego mierny. Zastanawiam się tylko kto podsunął Wiśle tego kopacza znając jego przeszłość i tułaczkę po klubach, zbijanie kasy i wieczne wakacje.

ps. nieporozumieniem jest to, że taka miernota biega przy R 22 w koszulce z herbem Wisły a chłopaki z Młodej Wisły marzą o występie w pierwszym zespole.
Ostatnio edytowane przez bunny : 30.04.2011 o godz. 19:47.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
Odpowiedz cytując