flamengista napisał(a):

Panowie 3majcie jakiś poziom.
Żuraw gra kichę, to prawda - ale szacunek mu się należy.
|
Można się zgodzić, ale trzeba też powiedzieć, że Żuraw (i nie tylko, bo mnie zdecydowanie bardziej Sobolewski nie siedzi od kilku spotkań) powinien szanować kibiców. A czy ten szacunek pokazuje swoją grą, to możemy sobie samemu odpowiedzieć.