|
Masakra grają z meczu na mecz gorzej......wstyd do pasy potrafią bramki strzelać a nasze panienki tylko potrafią się lansować i chodzic po galeriach ...wstyd pasy tylko ręce zacierają i nie mogę się doczekać na derby z Wisłą i jej bandą kopaczy którzy tylko potrafią podejść pod pole karnie i nie potrafić bramki strzelić wstyd za nasze panienki...
|