Wyświetl pojedynczy post
jacula
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3801
Stary 30.04.2011, 19:02
Masakra grają z meczu na mecz gorzej......wstyd do pasy potrafią bramki strzelać a nasze panienki tylko potrafią się lansować i chodzic po galeriach ...wstyd pasy tylko ręce zacierają i nie mogę się doczekać na derby z Wisłą i jej bandą kopaczy którzy tylko potrafią podejść pod pole karnie i nie potrafić bramki strzelić wstyd za nasze panienki...
Odpowiedz cytując