Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18316
Stary 30.04.2011, 18:45
Mam takie pytanie
Otóż razem z kolegami zakupiłem przed meczem bilety na sektor G5, jednak jako, że jest on oddzielony od pozostałych postanowiłem zrobić mały eksperyment i pójść do bramek na G4. trochę się zdziwiłem, gdy zaświeciła się zielona lampka i bezproblemowo mogliśmy wejść na inny sektor.

Mam pytanie, czy to jest spowodowane tym, że to jest trybuna kibicowska i każdy wchodzi tam gdzie chce, czy ten błąd był obecny od samego początku, tj. jeśli trybuna gości będzie na G (tyle już wersji było, że się pogubiłem) to kibice gości bez przeszkód będą mogli wchodzić na sektory dla nas przeznaczone.
Odpowiedz cytując