|
Niestety, przepieprzyliśmy praktycznie wszystkie "łatwe" punkty jakie mieliśmy do zdobycia na wiosnę. -2 w Bytomiu, -2 w Kielcach, teraz zamaist ostatniego na wiosnę pewniaka zupełnie niekalkulowane -3 z Górnikiem u siebie i niestety robi się prawdziwy dramat. Strach to przyznać, ale na chwilę obecną faworytem do tytułu zdaje się być Jagiellonia – niezależnie od własnej słabości odrobienie 4 punktów to dla nich luzik.
Mamy bardzo ciężki terminarz i trudno w tej chwili cokolwiek zakładać - ja jeszcze 2 tyg. temu zakładałem komplet zwyciestw u siebie, a teraz...
Ostatnio edytowane przez d : 30.04.2011 o godz. 19:09.
|