Sędzia napisał(a):

|
Tak sobie myślę, że patrząc na nasze ostatnie wyniki, to do Gdańska trzeba jechać po 1 punkt, zastosować taktykę Lenczyka i liczyć, że Jaga nie wygra z Widzewem. Jak pojedziemy walczyć o trzy punkty, to z taką grą wyjedziemy z 4:0.
|
Pamietając w jakich okolicznościach wygralismy u siebie z Lechią to powinnismy tam przegrać.