Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11529
Stary 30.04.2011, 18:39
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie myślę, że patrząc na nasze ostatnie wyniki, to do Gdańska trzeba jechać po 1 punkt, zastosować taktykę Lenczyka i liczyć, że Jaga nie wygra z Widzewem. Jak pojedziemy walczyć o trzy punkty, to z taką grą wyjedziemy z 4:0.
Pamietając w jakich okolicznościach wygralismy u siebie z Lechią to powinnismy tam przegrać.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując