Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11528
Stary 30.04.2011, 18:38
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Smieszy mnie to, ze przed meczem z Gornikiem wszyscy byli pelni optymizmu, teraz nagle przegrana i juz zaczyna sie wymyslanie jaki to terminaz zly i ze Polonia albo Jaga dogoni albo przegoni

Mimo wszystko Wisla jest najmniej ch**** druzyna z calej tej ch**** ligi
Ja nie jestem optymistą od meczu z Koroną (czuję się wywołany do tablicy przez wzmiankę o Polonii)


edit:

prawda jest też taka, że wystarczą nam wygrane z Lechem, Pasami i Legią i zaraz będziemy nosić naszych na rękach i cała padaka pójdzie w zapomnienie.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując