Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3795
Stary 30.04.2011, 18:25
pchelas napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem o co chodzi z tym, że wystawia Żurawskiego. Naprawdę nie wiem.
Ja za to nie potrafie najbardziej pojąć czemu gra Sobolewski. Wszystkie najlepsze mecze Wisły w tej rundzie to wtedy gdy nie mógł grać.
Odpowiedz cytując