Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 30.04.2011, 18:23
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam jakie było zdziwienie, gdy przychodził Sivakov albo wcześniej Boukhari, Paljić : "Po co nam tylu pomocników? "

Niemniej jednak przydaliby się wartościowi piłkarze.
Nie spodziewałem się po Sivakovie i Boukharim tak słabej i bezbarwnej gry.
Mimo wszystko myślałem, że wniosą coś do tej drużyny...myliłem się.
Odpowiedz cytując