Incognito2192 napisał(a):

Pamiętam jakie było zdziwienie, gdy przychodził Sivakov albo wcześniej Boukhari, Paljić : "Po co nam tylu pomocników? "
Niemniej jednak przydaliby się wartościowi piłkarze.
|
Nie spodziewałem się po Sivakovie i Boukharim tak słabej i bezbarwnej gry.
Mimo wszystko myślałem, że wniosą coś do tej drużyny...myliłem się.