Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.04.2011, 18:20
Titto napisał(a):Wyświetl post
W tym roku żadna drużyna nie zasługuje na mistrzostwo...
Jagiellonia dostaje w dupę od Bytomia 3:0, my przegrywamy ze słabym Górnikiem o Legii, Lechu już nie wspomnę.

W lecie potrzebujemy kolejnych wzmocnień. Dla mnie priorytety transferowe to:
- lewy obrońca
- prawy obrońca
- środkowy obrońca
- środkowy pomocnik
- skrzydłowy

- napastnik
Pamiętam jakie było zdziwienie, gdy przychodził Sivakov albo wcześniej Boukhari, Paljić : "Po co nam tylu pomocników? "

Niemniej jednak przydaliby się wartościowi piłkarze.
Odpowiedz cytując