Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 30.04.2011, 18:12
Jak dla mnie nie ma co się załamywać... Ale widać jak na dłoni że potrzebujemy napastnika (sam Genkov cudów nie zdziała a jak ma kontuzję to widać jak gramy) i absolutnie potrzebny jest boczny obrońca... Czemu gra Branco a nie Burliga? Uraz Łukasza? Czy jest słabszy od perełki z irokezem? Mecz dramat, błędy w obronie tragiczne... Pora wziąść się do roboty... Jak stracimy mistrza tak jak rok temu to będzie koszmar...
Odpowiedz cytując