Kryniu napisał(a):

|
MMTS- spokojnie. W Pucharach zagramy na pewno, gorzej jeśli chodzi o MP ale i tu nadal jesteśmy głównymi faworytami tylko niech zaczną w końcu grać.
|
a jest po co ? sądzę że nie, tak na dobrą sprawę do pożegnania powinien być Cikos, Branco, Kowalski, Jirsak, Siwakow, Żuraw, Łobodziński, Garguła, więc kto ma grać?