Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 30.04.2011, 18:10
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
MMTS- spokojnie. W Pucharach zagramy na pewno, gorzej jeśli chodzi o MP ale i tu nadal jesteśmy głównymi faworytami tylko niech zaczną w końcu grać.
a jest po co ? sądzę że nie, tak na dobrą sprawę do pożegnania powinien być Cikos, Branco, Kowalski, Jirsak, Siwakow, Żuraw, Łobodziński, Garguła, więc kto ma grać?
Odpowiedz cytując