63.5 Kg napisał(a):

Strasznie mnie drazni ta cala sytuacja.
My powinnismy srac na to jakie wyniki ma Jaga Amica Legia czy Dolcan Zabki...
My mamy patrzec na siebie i wygrywac a nie podniecac sie Polonia Bytom...
|
My to znaczy Kto? Ty też z tej bajki że przerastamy ligę o jeden poziom czy też długość? To pora wydorośleć a nie wierzyć w krasnoludki
Musimy patrzeć na innych bo sami gramy słabo, nie stwarzamy sytuacji i bez "pomocy" innych drużyn o MP możemy zapomnieć. Zejdź na ziemie i nie pisz co powinniśmy. Takich Sikorskich jak w Górniku to powinniśmy mieć z 2 na ławce rezerwowych zamiast Żurawskiego i Riosa. Nie mamy poza Genkovem napastników.... o czym my mówimy. To jest dramat w przodu. Z tyłu popisy Branco.... Sam optymizm.