mitmichael napisał(a):

|
Polonia Bytom ostatecznie wygrywa u siebie z wiceliderem 3-2. A podobno Jagiellonia ma łatwiejszy terminarz od Nas
|
Tak, ma łatwiejszy, a to że go nie wykorzystuje to inna sprawa. My patrzmy na siebie. Z taką grą i taką taktyką jaką narzucił Maaskant nie mamy po co jechać do Gdańska. Zgadzam się z Sędzią. Tam grac na remis i kontry, a może coś wyjdzie (jak mecz z Arką)