Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 30.04.2011, 18:00
MMTS- spokojnie. W Pucharach zagramy na pewno, gorzej jeśli chodzi o MP ale i tu nadal jesteśmy głównymi faworytami tylko niech zaczną w końcu grać.
Odpowiedz cytując